Lajme

Aksident i rëndë në Gjilan, vetura godet një person

01/13/2018 08:46
nga:Gazeta Blic

Një aksident ka ndodhur në Gjilan në orët e vona të natës. Indeksonline merr vesh se një kalimtar është goditur me veturë në qendër të Gjilanit. Ngjarja ka ndodhur afër Postës së madhe rreth orës 12:30.

Një dëshmitar ka treguar se personi ka lëndime serioze dhe se është dërguar në spital.

03/16/2018 10:50

Mungon kryetari i trupit gjykues, dështon gjykimi për korrupsion ndaj drejtorit të Urbanizmit në Gjilan dhe të tjerëve