Lajme

Aksident në Rrugën e Kombit, vdes një e mitur

09/15/2019 11:39
nga:L H

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën e Kombit në afërsi të fshatit Gziq ku shoferi i mjetit ka humbur kontrollin dhe është përplasur me anësoret e autostradës .

Ndërkohë që fatkeqësisht ka ndërruar jetë mitura e cila ishte pasagjere në mjetin tip Toyota Yaris.

Burime për Top Channel bëjnë me dije se pasagjerja është vajza e drejtuesit të mjetit. Ende nuk dihen shkaqe të tjera të ngjarjes.