Lajme

Aksident në Prishtinë (Foto)

05/20/2017 20:50
nga:R A

Një aksident komunikacioni ka ndodhur para pak minutash në lagjen Ulpiana në Prishtinë.

Në aksident janë përfshirë një veturë taksi dhe një motoçiklist, i cili ka marrë lëndime.

Shumë qytetarë të rastit janë ndalur për t’i ofruar ndihmë të aksidentuarit, ndërsa në vendin e ngjarjes ka arritur edhe autoambulanca, raporton KosovaPerss.

08/18/2018 11:41

Tentojnë të hynë në lokal, gjuajnë me armë sigurimin