Lajme

Aksident në Lipjan, ka të vdekur

09/06/2019 22:51
nga:M K

Rreth orës 19:00 ka ndodhur një aksident në Hallaq të Lipjanit.

Në këtë aksident kanë qenë të përfshirë dy vetura me ç’rast një person ka humbur jetën.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes për të hetuar rastin dhe një person i dyshuar në rast është ndaluar nga policia për procedura të mëtutjeshme.

Këtë për Gazeta BLIC e ka konfirmuar Daut Hoxha, nga Policia e Kosovës.

11/19/2019 19:17

Katër automjete përfshihen në një aksident në rrugën Prishtinë-Pejë