Lajme

Aksident mes tri veturash në magjistralen Prishtinë-Podujevë

04/08/2018 15:40
nga:Gazeta Blic

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në magjistralen Prishtinë-Podujevë, saktësisht në fshatin Bërnicë.

Raportohet se aksidenti ka ndodhur mes tri veturave dhe nuk dihet nëse ka të lënduar.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe po heton rastin.

Për shkak të aksidentit janë krijuar kolona të gjata prej disa kilometrash.

10/01/2018 19:53

Qytetarin e pyesin nëse i pëlqen Rita Ora apo Dua Lipa, por përgjigja e tij është epike – ja çka thotë!