Lajme

Aksident mes tri veturash në magjistralen Prishtinë-Podujevë

04/08/2018 15:40
nga:Gazeta Blic

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në magjistralen Prishtinë-Podujevë, saktësisht në fshatin Bërnicë.

Raportohet se aksidenti ka ndodhur mes tri veturave dhe nuk dihet nëse ka të lënduar.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe po heton rastin.

Për shkak të aksidentit janë krijuar kolona të gjata prej disa kilometrash.

08/17/2018 08:41

Kjo video e qenëve do ua bëjë ditën më të bukur