Lajme

Aksident me të lënduar në Rahovec

08/18/2019 09:18
nga:L H

Një aksident trafiku mes dy veturave ka ndodhur pas mesnate në rrugën Xërxë-Rahovec.

Nga ky aksident besohet se ka persona të lënduar.

Policia dhe emergjenca janë paraqitur në vendin e ngjarjes.