Sporti

Akordohet penalltia e dytë për Real Madridin brenda pak minutave

11/09/2019 19:04
nga:M K

Real Madridi e ka shënuar edhe golin e tretë përballë Eibarit.

Ishte sërish Benzema, që realizoi golin e dytë personal dhe të tretin për skuadrën e tij në këtë duel, shkruan GazetaBlic.

Interesant është fakti se edhe goli i tretë u shënua nga penalltia, derisa ajo e para u akordua në minutën e 19’të, të cilën në gol e konvertoi Ramos.

Momentalisht po rrjedhë minuta e 33’të, ndërsa mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat në vijim.

Më poshtë edhe goli:

VIDEO

/GazetaBlic/

12/11/2019 22:19

Liga e Kampionëve LIVE: Ndeshje e jashtëzakonshme mes Club Brugge dhe Real Madridit