Cool

Ajo çfarë bën ky djalosh është çmenduri!

01/27/2019 09:55
nga:N S

Një djalosh shihet duke kapërcyer një makinë, shkruan GazetaBlic.

Kjo video po qarkullon në rrjete sociale, e cila ka marrë komente të shumta.

Sipas videos ky djalosh shihet të jetë shumë i guximshëm.

Shikoni videon dhe shihni vetë:

/GazetaBlic/

 

01/09/2020 00:34

Pamje shqetësuese/ Video e momentit kur biznesmeni shqiptar vritet pasi puth fëmijën, snajperi godet njëherë dhe e lë përtokë