Showtime

Agnesa më tërheqëse se kurrë më parë, e veshur me shumë stil (Foto)

12/14/2016 13:31
nga:R A

Ish-miss Kosova 2003 Agnesa Vuthaj është shumë e dashur për publikun  si dhe ka shumë ndjekës në rrjetet sociale, shkruan Gazeta Blic

Ajo së fundmi është parë në një foto ku ka të veshur disa rroba elegante dhe thënë të drejtën bukuroshja po shkëlqen./Gazeta Blic.

15538294_952538074876537_6232951136609894400_n1

08/26/2018 15:43

Njerëzit që postojnë foto sa herë ushtrojnë, kanë probleme psikike