Lajme

Agim Veliu ngacmon VV-në: Mos ju ka humbur diçka në aksionin në Karaçevë?

10/08/2020 13:54
nga:Sh Xh

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Alban Hyseni e pyeti ministrin e Punëve të Brendshme, Agim Veliu që të tregojë para deputetëve se çka u konfiskua në aksionin e para disa javëve në Karaçevë, shkruan Gazeta Blic.

Në përgjigjjen e tij ministri i Punëve të Brendshme, Agim Veliu ka ngacmuar deputetët e Vetëvendosjes.

Veliu teksa tregonte se çka u konfiskua, në fund të përgjigjjes i pyeti deputetët e Vetëvendosjes se mos u ka humbur diçka gjatë këtij aksioni.

Nëse ju ka humbur diçka në këtë aksion atëherë kërkojeni“, tha Veliu ndër të tjera.

Vazhdimi i seancës së Kuvendit

Vazhdimi i seancës së Kuvendit

Publiée par GazetaBlic sur Jeudi 8 octobre 2020

12/04/2020 21:07

Haxhi Avdyli: Fajtorë për humbjen e LDK-së në Llap janë Isa Mustafa dhe Agim Veliu