Lajme

Agim Aliu i PDK ka vendosur përfundimisht me kë të hyjë në koalicion

11/08/2017 20:38
nga:D.I

Agim Aliu, kandidati i Partisë Demokratike të Kosovës në Ferizaj, ishte i ftuari i radhës në Express, përballë Fidan Jupollit.

Ai ka thënë se partia e tij do të garojë e vetme në këtë komunë dhe shprehet i bindur se nuk do të bëhet pjesë e pazareve.

Aliu beson se qytetarët do ta përkrahin platformën e tij dhe ofertën siç thotë ai, konkrete.

Ish- kryetari i Ferizajt, refuzon të flas për akuzat e Muharrem Sfarqës, por thotë se gjendja në këtë komunë është e keqe.

 

 

10/23/2018 12:08

E zë rryma në vendin e punës