Showtime

Afrona tregon momentin e keqkuptimit me Bleron – ndodhi për faj të saj!

10/02/2018 19:37
nga:N S

Në rubrikën “Përfundoje fjalinë” personazh i kësaj jave u bë modelja e famshme shqiptare Afrona Dika.

E fejuara e këngëtarit Blerim Muharremi, kësaj here na tregoi disa gjëra që s’i kemi ditur për të e madje edhe një veti të sajën jo fort të mirë.

Dika ka një personalitet të ngutshëm dhe në situata të ndryshme ajo reagon shpejt duke mos lënë hapësirë për sqarime.

Për Prive ajo ka treguar një moment me Bleron, që ka ndodhur për ditëlindjen e saj. Afrona po priste një surprizë nga i fejuari, megjithatë Blero kishte vendosur ta bënte në një moment tjetër dhe aty ndodhi keqkuptimi…

Ndiqeni të plotë kronikën:

08/05/2020 19:20

Afrona Dika publikon foto pa pikë makijazhi në fytyrë, ja si duket