Showtime

Afrona shkëlqen në këtë foto

10/06/2017 16:15
nga:N S

Bukuroshja Afrona Dika vazhdon të mbajë afër fansat e saj me fotot që publikon vazhdimisht në rrjetet sociale.
Vetëm një hap i thjeshtë për të hequr variçet në shtëpi

Keni erën e keqe nga goja? Parazitët jetojnë në trupin tuaj!
Në foton e fundit që ajo ka hedhur, e kuruar për mrekulli thjeshtë shkëlqen.
Kujtojmë se ajo dhe i dashuri i saj Blero, kanë deklaruar që shumë shpejt do e qojnë lidhjen e tyre në një nivel tjetër.

06/19/2018 19:04

Blero e Afrona i gjejnë Tarës dhuratën më speciale të mundshme