Showtime

Afrona e Bleros si një princeshë e vërtetë (FOTO)

02/10/2018 22:30
nga:L I

Lidhja e saj me Bleron i dha dhe më shumë famë modeles së njohur, Afrona Dika, shkruan GazetaBlic.

Krizat e shpeshta në lidhjen e tyre kanë bërë që çifti të jetë mjaft i komentuar në mediet rozë. Edhe pse kanë 15 vite diferencë mesvete,  duket se çdo gjë po shkon mirë për ta, kështu të paktën lëjnë të kuptohet përmes dedikimeve të shumta që bëjnë në rrjetet sociale.

https://www.instagram.com/p/BekJp7ZBhMu/?hl=en&taken-by=afronadika

Së fundmi, në Instagram Afrona Dika ka publikuar një fotografi e që po duket si një princeshë e vërtetë.

https://www.instagram.com/p/BfBt2OWBiGB/?hl=en&taken-by=afronadika

Në anën tjetër Blero është një ndër emrat më të lakuar të shou bizit vendor. Ai gjithmonë është aktiv me projekte muzikore ku ai i fundit është para dy ditësh, i lansuar për nder të 10 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës./GazetaBlic

08/18/2020 18:15

Blero publikon një moment intim me Afronën