Showtime

Afrona Dika uron nënën për ditëlindje, publikon imazhe të rralla

05/18/2020 09:30
nga:N S

Afrona Dika e ka uruar nënën e saj.

Me fotografi të pa publikuara më parë, Afrona e ka uruar nënën, shkruan portali GazeaBlic.

Mami, e shtrejnta ime…gëzuar ditëlindjen! ❤️Te uroj edhe 100 vite të tjera, të lumtura, të mbushura plot dashuri, fat, e mbarësi.
Cdo kush që të njeh nga afër, i njeh virtytet tua të larta që ke. Je njeriu më i dashur, më human dhe me zemrën më të madhe që unë njoh.
Faleminderit për punën tënde të palodhur e përkushtimin e pamasë në punën më të vështirë: Tëqenit mami❤️Te dua shum shoqja ime, motra ime, Mami❤️’, ka shkruar ajo.

08/18/2020 18:15

Blero publikon një moment intim me Afronën