Showtime

Afrona Dika shtatzënë?

08/16/2019 09:20
nga:M K

Tanimë i ka ardhur fundi dashurisë dhe lidhjes së tyre disa vjeçare, shkruan “InfoKosova”.

Blerim Muharremi dhe Afrona Dika së shpejti do të vëjnë kurorë.

Çifti i famshëm kosovar ishin në një lidhje dashurie që prej kohës kur këngëtari Blero u nda nga gruaja e tij aktorja Teuta Krasniqi.

Tash e shumë vite Blero dhe Afrona janë të dashuruar dhe më në fund kanë vendos që dashurinë e tyre të madhe ta kurorëzojnë me martesë.

Nuk dihet akoma nëse Afrona është me barrë apo jo, por një gjë është e sigurt se së shpejti me Bleron ajo dëshiron ta ketë një fëmijë.

Dyshimet për shtatzëni shtohen nga ngutia e tyre për martesë, derisa mbetet të shihet ditëve të ardhshme nëse një gjë e tillë do të konfirmohet.

05/18/2020 09:30

Afrona Dika uron nënën për ditëlindje, publikon imazhe të rralla