Showtime

Afrona Dika iu lë pa fjalë me këtë imazh

04/15/2019 23:00
nga:N S

E fejuara e këngëtarit, Blero Muharremit është ndër emrat e njohur, e cila është pjesë e pandashme e mediave rozë.

Modelja Afrona Dika, e cila është e pëlqyer nga një numër i madh i njerëzve po tregohet mjaft aktive në rrjete sociale, në të cilat publikon imazhe të shumta.

E kur jemi te imazhet, pak më parë për 171 mijë ndjekësit e saj, bukuroshja e Bleros publikoi një fotografi të bukur, në të cilën duket e mrekullueshme.

Me flokë të lëshuara dhe grim që i shkon për fytyre, e fejuara e këngëtarit të njohur ju lë pa fjalë.

06/18/2020 09:07

Një bashkëshorte si Afrona Dika e emocionon tej mase Bleron nga largësia, shikojeni se çfarë ka bërë