Showtime

Afrona Dika i del në krah të dashurës së Ledrit, Sarës

08/05/2020 14:29
nga:L I

Së fundmi, Sara Hoxha publikoi një foto nga pushimet e saj.

Gjithcka dukej në rregull, deri kur ajo postoi të njëjtën foto më një ‘sqarim’.

Kjo duhet të ketë qenë si pasojë e shumë mesazheve që ajo ka pranuar, ku kanë theksuar strijat në lëkurën e saj.

Ajo në foton e postuar përsëri, shpjegon se ato strija janë si pasojë e luhatjes së peshës në adoleshencën e saj, dhe jo nga shtatzënia – të paktën është herët thotë ajo të mbeten shenja në lëkurë.

Saras thekson se ne duhet të duam trupin tonë, gjithsesi.

Edhe Afrona Dika është prekur nga fjalët e Sarës. Në një postim të saj në Instagram, ajo shkruan:

“Më pëlqen ky postim yt. Fjalë të vërteta”, ku ka etiketuar edhe Sarën.