Showtime

Afrona Dika elegante në vendin e punës (Foto)

04/06/2018 17:41
nga:Gazeta Blic

Afrona Dika shpesh komentohet për dukjen e saj.

Bukuroshja shquhet për stilin unik, ndërsa shpesh ka treguar se di t’i përshtatet vendit dhe kohës.

Së fundmi ajo ka postuar një fotografi nga lifti teksa tregon se është në vendin e punës. Me një këmishë e pantallona ajo duket tejet elegante.

Ndryshe Afrona këtë vit pritet ta kurorëzoi dashurinë me të fejuarin e saj Bleron.