Showtime

Afrona dhe Blero publikojnë fotografi nga pushimet e tyre

06/14/2018 14:43
nga:Lorik J

Këngëtari i njohur Blero Muharremi i cili shumë shpejt ka bërë famë, e kjo krejt pasi që ai ka një zë shumë të bukur.
Ka bërë që pa dallim moshe që të dëgjojnë muziken e tij.

Blero dhe modelja Afrona Dika ka kohë që janë në lidhje dhe janë të lumtur pranë njëri tjetrit

E si shumë këngëtar të estradës tonë edhe Blero ka filluar që të pushojë para sezonit.

E këto pushime Blero është duke i bërë me të dashurën Afronen.

Në një fotografi dyshja shfaqen shumë hot pranë njëri tjetrin.

09/12/2018 09:39

Çka po sjellë Blero kësaj radhe?