Showtime

Afrona aq e dashuruar në Bleron, saqë edhe në veturë dëgjon këngët e tij

01/27/2018 15:47
nga:E Sh

Afrona Dika tashmë që një kohë është në lidhje me këngëtarin e njohur Blero, shkruan Gazeta Blic.

Ajo madje shihet të jetë shumë e dashuruar në artistin e cila nuk lë ditë pa publikuar ndonjë imazh duke shprehur dashurinë që ka ndaj tij.

Madje, në llogarinë ‘Instastory’ të saj blogerja ka publikuar një video gjersa këndon këngën e Bleros dhe e etiketon këngëtarin në fjalë.

Ndryshe, dyshja janë ndër çiftet më të pëlqyera të estradës, të cilëve i’u kanë lakmi shumë artistë tjerë. E Blero padyshim që me hitet e njëpasnjëshme, veçanërisht baladat ka bërë një publik të tërë për vete. /GazetaBlic./

 

 

02/16/2019 23:51

Gattuso: Ndeshje e madhe, por kemi qenë me fat