Showtime

Afro 7 mijë euro xhupi “Gucci” i Marina Vjollcës, po po e lexuat mirë, 7 mijë!

01/11/2019 12:31
nga:L I

Marina Vjollca është një ndër moderatoret më të pëlqyera të ekranit shqiptar, shkruan GazetaBlic.

Ndonëse kemi disa muaj që se kemi parë, ajo shumë shpejt do të kthehet në ekran me një emision të ri në Top Channel.

Marina dhe Geti ka disa ditë që kanë udhëtuar drejt Las Vegasit, nga ku dhe po publikojnë pamje të ndryshme, e që dyshja po shfaqen çdo herë e me plot stil.

Së fundmi, moderatorja u pa me një xhup ngjyrë të kaltër, por çmimi i tij është marramendës!

Xhupi ngjyrë të kaltër e që është nga marka e njohur ‘Gucci’ kushton hiç më pak se 6,845 euro, ndërsa syzet po nga kjo markë, kanë një çmim prej 750 euro./GazetaBlic