Showtime

Afërditës i ndodh diçka aspak e mirë, ja si reagon (Foto)

01/03/2018 14:42
nga:N S

Afërdita Dreshaj para pak ditësh i dha fund beqarisë së saj duke u fejuar me hendbollistin cek, Kindle.

Por në një postim të bërë nga vet ajo e shohim që Afërdita nuk është aspak mirë me shëndet, shkruan Indeksonline.

Ajo ka postuar një fotografi në të cilën tregon se është e sëmurë dhe se i duhet e ëma e saj.

“Pa marrë parasysh sa vite mbush, do të të duhet nëna jote kur nuk ndihesh mirë” kishte shkruar Afërdita.

Ndryshe, ajo tash e ca kohë jeton pranë të fejuarit të saj por jo edhe familjes.

12/05/2018 15:29

Jo vetëm Adelina Tahiri por edhe këto këngëtare dhe modele shqiptare u martuan me milioner të huaj!