Showtime

Afërdita publikon momentin emocional kur hokeisti çek i propozon për martesë! (Foto)

12/22/2017 18:21
nga:FL.B

Afërdita Dreshaj mbrëmjen e djeshme u fejua me hokeistin çek, Jakub Kindl.

Ky i fundit i bërë një propozim shumë romantik këngëtares dhe modeles së njohur.

Afërdita ka publikuar disa fotografi nga momenti i propozimit të cilat janë thjeshtë “mahnitëse”. Gjithcka duket e planifikuar në detaje kurse edhe ajo dukej shumë e lumtur.

Duket se ëndrra e Afërditës tashme është bërë realitet kurse shpresojmë që kjo fejesë të mos ketë fatin e fejesës së parë të modeles me këngëtarin Shpat Kasapi.

 

12/05/2018 15:29

Jo vetëm Adelina Tahiri por edhe këto këngëtare dhe modele shqiptare u martuan me milioner të huaj!