Showtime

Afërdita ia shkatërroi martesën Agon Amigës, si po reagon për fejesën e saj sot?

12/23/2017 10:24
nga:N S

Ishte skandali më i komentuar në media mes dy kolegëve e që më pas u bënë armiq të përbetuar të njëri-tjetrit.

Ishte Agon Amiga ai që e akuzoi Afërditën për prishjen e martesës së tij. Publikimi i mesazheve private të tyre ishte ajo që bëri më së shumti bujë, përcjell ORAinfo.

E gjitha kjo u përmbyll për t’u hapur sot, në ditën e fejesës së Afërdita Dreshajt. Fansat e tyre janë të interesuar se si po reagojnë meshkujt me të cilët pati lidhje Afërdita për fejesën e saj.

Agon Amiga nuk e bëri asnjë postim në drejtim të modeles duke reaguar vetëm me heshtje.

 

12/05/2018 15:29

Jo vetëm Adelina Tahiri por edhe këto këngëtare dhe modele shqiptare u martuan me milioner të huaj!