Showtime

Afërdita e dashuruar kokë e këmbë, kështu ia shpreh dashurinë të fejuarit

01/12/2018 19:52
nga:N S

Ka shumë kohë që më nuk është aktive as në modelim e as në skenën muzikore.

Bukuroshja e njohur Afërdita Dreshaj tash e disa vjet është përkushtuar vetëm në jetën e saj private.

Afërdita ditë më parë dha lajmin për të gjithë fansat e saj se ajo i ka thënë “PO”, propozimit për fejesë nga i dashuri i saj Jakub Kindl.

Por, pas kësaj Afërdita shihet çdo ditë e më shumë e dashuruar me të fejuarin e saj çek.

Këtë mund ta vëreni përmes imazheve që ajo publikon në rrjetet sociale.

Së fundmi Afërdita në Instastory ka publikuar një fotografi ku shihet së bashku me të fejuarin ku duken të lumtur krahë njëri-tjetrit.

“Gëzuar për përjetësinë tonë”, ka lënë mbishkrim Afërdita.

 

Ndryshe, ditë më parë edhe vëllai i saj kurorëzoi dashurinë e tij me fejesë më të dashurën e tij e cila poashtu është e huaj.

 

12/05/2018 15:29

Jo vetëm Adelina Tahiri por edhe këto këngëtare dhe modele shqiptare u martuan me milioner të huaj!