Showtime

Afërdita Dreshaj nuk i ndahet, publikon video duke u puthur me bashkëshortin

12/05/2019 12:12
nga:N S

Afërdita Dreshaj është njëra nga këngëtaret e pëlqyera dhe të komentuara të estradës shqiptare.

Këngëtarja dhe modelja është mjaft aktive në rrjete sociale, në të cilat publikon imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, bukuroshja kosovare publikoi pamje të ngrohta festive, në mesin e të cilave edhe është edhe shkëmbimi i puthjeve me bashkëshortin e saj, Jakub Kindl.

Pamjet ajo i publikoi në instastory për 306 mijë ndjekësit e saj. “My baby”, shkroi artistja krahas videos.

VIDEO 

07/30/2020 14:58

Kështu dukej 7 vite më parë Afërdita Dreshaj