Showtime

Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti po kalojnë një vikend romantik në Miami

11/09/2019 17:58
nga:M K

Afërdita Dreshaj duket më e dashuruar se kurrë në hokeistin çek.

Dreshaj duket kokë e këmbë e dashuruar në Jakub Kindl, në shumicën e postimeve që modelja bën është i përfshirë edhe çeku Kindl, shkruan lajmi.net.

Bukuroshja dhe hokeisti ka kohë që jetojnë në SHBA kjo për shkak të profesioneve të tyre, tani dyshja kanë ikur në një restorant në Miami prej nga Afërdita ndau një imazh me të burrin e saj.

Dyshja janë në lidhje bashkëshortore nga viti 2018, në qershor të vitit të kaluar çifti kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.

View this post on Instagram

?

A post shared by Aferdita Dreshaj Kindl (@aferditadreshaj) on

07/05/2020 09:33

Këngëtarja shqiptare testohet për koronavirus, tregon publikisht rezultatin