Showtime

Afërdita Demaku me familje kështu e festuan vitin e ri (FOTO)

01/01/2018 20:38
nga:A. R.

Afërdita Demaku është njëra ndër këngëtaret tona të muzikës popullore, e cila pëlqehet shumë nga masa për këngët dhe stilin e saj.

Afërdita duket se festën e ndërrimit të mot-moteve e ka pritur në gjirin familjar, të paktën kështu na len të kuptojmë, pasi që atë e shohim në prani të bashkëshortit dhe fëmijëve të saj.

Ajo me anë të kësaj fotografie që do e shihni tani, ka uruar ndjekësit e saj për vitin e ri 2018.

Në foto shihet e tërë familja e saj dhe vërtet duken bukur. T’iu ecë mbarë edhe atyre ky vit./Kosovarja.