Showtime

Adrola Dushi provokon me paraqitjen nga New Yorku

06/11/2019 21:41
nga:Natyra

Adrola Dushi njihet si një nga vajzat më të bukura shqiptare. 

Modelja tashmë po jeton dhe po punon në fushën e modelimit në New York.

E pikërisht nga ai vend ka zgjedhur të ‘ngacmojë’ me një provokim të lehtë.

Së fundmi ajo është shfaqur vetëm me një këmishë të bardhë veshur, ku zbulohej edhe më mirë bukuria dhe asetet e modeles së bukur.

 

08/25/2019 14:07

Emre Can në Bayern? Konfirmohet gjithçka