Showtime

Adriana Lima i jep fund karrierës si modele

11/09/2018 15:56
nga:L I

Adriana Lima do të bëjë ecjen e fundit në shfaqjen e saj të “Victoria’s Secret Fashion Show”, pasi ajo ka njoftuar se ajo po tërhiqet nga kjo markë, përcjellë GazetaBlic.

Modelja 37-vjeçare njoftoi tërheqjen e saj përmes një postimi të bërë në Instagram, vetëm disa orë përpara se të dilte në shfaqjen e saj të 18-të me Victoria’s Secret.

“E dashur Victoria, Faleminderit që më tregove botën, duke ndarë sekretet tuaja, dhe më e rëndësishmja jo vetëm duke më dhënë krahë, por duke më mësuar të fluturoja. Dhe shumë dashuri për fansat më të mirë në botë! Me dashuri, Adriana 💖, “shkroi ajo në llogarinë e saj.

Adriana po pret shfaqjen e saj përfundimtare dhe thotë se do të jetë më e mira.

Unë mendoj se ky vit do të jetë kulmi i karrierës sime,” tha ajo për People

Kjo ka qenë shfaqja ime e 18-të e modës dhe unë jam akoma e emocionuar si ditën e parë. Unë gjithmonë dua të jem në pista dhe të jem pjesë e shfaqjes së Victoria’s Secret. Është e preferuar ime për të bërë”, tha Adriana./GazetaBlic