Sporti

Adnan Januzaj i gatshëm për ndeshjen ndaj Barcelonës

01/09/2018 21:53
nga:Lorik J

Anësori i Real Sociedad, Adnan Januzaj do jetë i gatshëm për ndeshjen ndaj Barcelonës.

Sulmuesi kosovar është rikthyer nga lëndimi dhe me shumë mundësi do të startojë në ndeshjen ndaj Barçës, shkruan GazetaBlic.

Skuadra e Barçës do të udhëtojë drejtë ‘Anoetas’ të dielën me ç’rast me fillim nga ora 20:45 do të takohet me klubin e Adnan Januzajt./GazetaBlic/

01/16/2018 20:08

Barcelona në ‘telashe’, pas Dembeles i lëndohet edhe një tjetër super lojtar