Showtime

Adelinës nuk i bëhet vonë “zhvishet” edhe në këto ditë vjeshte! (Foto)

10/02/2017 15:42
nga:A. R.

Adelina Berisha është këngëtarja që njihet për provokimet e vazhdueshme me linjat e saj, konkretisht të pasmet ‘shpërthyese’ të cilat më tepër se sa fytyrën i vë në fokus gjithmonë.

Edhe kësaj radhe, këngëtarja, nuk deshi të heq dorë nga të provokuarit, ani pse në ditë të ftohta vjeshte, asaj nuk i bëhet vonë, shkruan Kosovarja.

Po i mungon vera, ashtu siç shprehet përmes përshkrimit që i ka vënë fotografisë së publikuar para pak çastesh. E nxehtë dhe tejet joshëse, kjo është Adelina.

11/08/2019 11:31

Me një pozë atraktive nga kuzhina, Adelina Berisha paralajmëron klipin e ri