Showtime

Adelina Tahiri zhvishet në borë, reklamon trupin dhe tangat

01/09/2020 20:27
nga:N S

Shumë artistë shqiptarë e kanë filluar vitin duke udhëtuar drejt vendeve bregdetare për të pushuar.

Mirëpo Adelina Tahiri ka vendosur të pushojë në Bansko, një qytet me bukuri të jashtëzakonshme natyrore.

Teksa po shijon këtë vend pik.

Teksa po shijon këtë vend piktoresk bullgar, këngëtarja nga Shkupi nuk ka hezituar të tregojë një pjesë të trupit të saj gjatë qëndrimit në borë dhe brekët tanga.

View this post on Instagram

❄️❄️☃️

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

Tanimë gati dy vjet pas lindjes së djalit, trupi i Adelinës duket më në formë se kurrë.

 

07/02/2020 08:56

Adelina Tahirit i ka hy vetja n’qef, tutet se po e kap mësyshi