Showtime

Adelina Tahiri zgjedh për pushime këtë vend luksoz

04/28/2019 09:40
nga:N S

Këngëtarja Adelina Tahiri ka filluar pushimet, shkruan GazetaBlic.

Përmes rrjete sociale ajo ka bërë të ditur se ka nisur pushimet në Greqi.

Adelina, ka publikuar një foto në llogarinë e saj ‘Instagram‘, ku ka zgjedhur Halkidikin , vend ky luksoz.

Ndryshe, këngëtarja po jeton një jetë të lumtur familjare bashkë me fëmijën dhe bashkëshortin.

Shumë shpejt do sjellë edhe projekte muzikore./GazetaBlic/

07/30/2020 11:17

Adelina Tahiri nuk përmbahet, bën lëvizje provokuese para burrit në një ndejë