Showtime

Adelina Tahiri tregon se cila është gjëja më e shtrenjtë në dhomën e saj me bashkëshortin

04/16/2019 22:29
nga:N S

Adelina Tahiri ka kërkuar në llogarinë e saj ‘Instagram‘, t’i bëjnë pyetje fansat e saj, shkruan GazetaBlic.

Krahas pyetjeve lidhur me jetën e saj profesionale, kishte edhe pyetje rreth asaj private.

Po ashtu, këngëtarja nuk shpëtoi nga komplimentet por ne të njëjtën kohë edhe pyetjet.

Cila është gjeja me e shtrenjte në dhomën tënde’?

Dashuria e burrit‘, tha ajo.

/GazetaBlic/

01/19/2020 14:35

‘Bon dhe ti ksi stila per plakun 60 vjeqar, qysh e ki babgjyshin oj bi’