Showtime

Adelina Tahiri sot feston ditëlindjen, por ja sa vite është më e re se burri i saj

04/04/2019 17:46
nga:N S

Këngëtarja Adelina Tahiri sot feston ditëlindjen, shkruan GazetaBlic.

Ajo mbush 28 vite.

Adelina, mori urime të shumta dhe dhurata po ashtu.

Por dhuratën me të madhe ia dha bashkëshorti i saj duke i blerë gjithçka firmato.

Ja fotoja e mëposhtme:

Tahiri, mbush 28 vite por diferenca në moshë me burrin e saj është shumë e madhe pasi që ky i fundit është 50 vjeç, pra i bie 22 vite diference./GazetaBlic/

07/30/2020 11:17

Adelina Tahiri nuk përmbahet, bën lëvizje provokuese para burrit në një ndejë