Showtime

Adelina Tahiri si rrallëherë publikon foto me nënën e saj!

05/09/2019 12:05
nga:N S

Këngëtarja Adelina Tahiri ka publikuar një foto me nënën e saj, shkruan GazetaBlic.

Në rrjetin social ‘Instagram‘, ajo ndan postime të shumta me fansat.

Së fundi, ka postuar imazhe me nënën e cila po duket në formë.

Ndryshe, këngëtarja për nga jeta e saj profesionale ka treguar se shumë shpejt do publikoi projekte të reja.

Adelina, po vazhdon ta shijojë jetën luksoze bashkë bashkëshortin dhe fëmijën e tyre./GazetaBlic/

01/19/2020 14:35

‘Bon dhe ti ksi stila per plakun 60 vjeqar, qysh e ki babgjyshin oj bi’