Showtime

Adelina Tahiri publikon video të bashkëshortit me djalin, fansat e ‘bombardojnë’ me komente ‘Sa bukur kur luan gjyshi me nipin’

01/10/2019 20:38
nga:N S

Adelina Tahiri ka publikuar një video të bashkëshortit të saj duke e puthur djalin e tyre, Jonin, shkruan GazetaBlic.

Këngëtarja, ndan postime të shumta me ndjekësit e saj.

Ajo në videon e publikuar së fundi, ka marrë shumë komente nga ndjekësit e saj.

Disa kanë shkruar komente pozitive duke i përgëzuar çiftin për fëmijën  e tyre.

Por natyrisht, kur ka komente pozitive nuk mungojnë edhe ato negative.

‘Sa bukur kur luan gjyshi me nipin’,, ‘Shiko çfar mashkulli ka marrë kjo’  janë disa nga komentet.

Adelina, nuk ka reaguar lidhur me këtë.

Shikoni videon si dhe disa nga këto komente:

/GazetaBlic/

 

 

08/14/2020 14:52

Adelina Tahiri si zakonisht, me stil