Showtime

Adelina Tahiri publikon pamje nga pushimet me bashkëshortin në Maldive

06/27/2019 11:42
nga:L I

Nuk është se kanë qenë të pakta pushimet që kur Adelina Tahiri është bërë nënë për herë të parë, shkruan GazetaBlic.

Tani ajo po realizon atë të radhës me bashkëshortin e saj, Serjozha Markov.

Këngëtarja nga Shkupi ka gjetur pak kohë për t’u relaksuar në ishujt Maldive, nga ku dhe po publikon pamje të ndryshme.

Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj maqedonas u martuan dy vite më parë, ku çifti kishin organizuar një festë mjaft private, vetëm me familjarët e tyre.

Tashmë ata janë bërë prindër të një djali të cilin e kanë pagëzuar me emrin Jon.

Adelina Tahiri ka marrë mjaft komente negative në fillimet e saj me Serjozha Markov, e krejt kjo pasi ai është maqedonas, mirëpo këngëtarja nuk është marrë shumë me këtë pjesë, duke vazhduar jetën e saj e lumtur pranë tij./GazetaBlic

09/16/2020 16:17

Kështu e kaloi natën e mbrëmshme Adelina Tahiri, pranë bashkëshortit maqedonas