Showtime

Adelina Tahiri publikon foto pa grim, kjo është gjendja e saj!

05/15/2019 18:22
nga:N S

Këngëtarja Adelina Tahiri ka pozuar pa makijazh, shkruan GazetaBlic.

Në rrjetin e saj social ‘Instagram‘, ajo e ka ndarë imazhin me ndjekësit dhe fansat e saj.

Adelines, siç duket iu kanë thelluar operacionet plastike edhe pse fytyra e saj po duket e pastër asaj po i dallohen shumë ndërhyrjet.

Këngëtarja, ka marrë komente nga ndjekësit disa e lëvduan disa kishin kritika ndaj saj.

Foton mund ta shihni më poshtë.

Ndryshe, Adelina ka paralajmëruar se shumë shpejt do sjellë projekte të reja muzikore.

/GazetaBlic/

 

01/19/2020 14:35

‘Bon dhe ti ksi stila per plakun 60 vjeqar, qysh e ki babgjyshin oj bi’