Showtime

Adelina Tahiri publikon foto me të, por shikoni se si ia fsheh fytyrën bashkëshortit

11/17/2019 14:11
nga:N S

Këngëtarja Adelina Tahiri ka publikuar një fotografi me bashkëshortin e saj.

Kemi parë imazhe të çiftit po jo edhe si kjo e fundit, shkruan GazetaBlic.

Adelina, ka pozuar pranë burrit të saj Serjozha Markov duke e puthur.

Krahas pozës që ata kanë marrë, vëmendjen e merr mënyra se si Adelina e ka fshehur fytyrën e burrit të saj teksa i jep një puthje. Këngëtarja, ka marrë komente të shumta dhe pëlqime në këtë fotografi.

Ndryshe, pranë postimit Adelina nuk ka shkruar asgjë vetëm se e ka vendosur një emotikon zemër.

/GazetaBlic/

06/03/2020 13:20

Ndryshimi drastik që Adelina Tahiri ka pësuar në peshë, nuk njiihet