Showtime

Adelina Tahiri publikon foto me nënën e saj, nuk do ta besoni se sa shumë ngjajnë

01/02/2019 18:21
nga:N S

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare e cila ka vite që është pjesë e skenës muzikore, shkruan GazetaBlic.

Gjatë viti 2018-të, ajo shpeshherë u bë temë e mediave rozë.

Adelina kurorëzoj dashurinë e saj me avokatin Serjozha Markov edhe pse më i vjetër në moshë asaj nuk i pengoj aspak.

Tashmë, këngëtarja ka edhe fëmijë me të.

Tahiri, është aktive nërrjete sociale.

Edhe pse muaj më parë ajo ishte e reduktuar me psotime nuk ndante pothuajse asnjë imazh.

Kurse tani ajo nuk po di të ndalet me postime madje publikon imazhe dhe video duke e puthur dhe përqafuar bashkëshortin.

E së fundi,ka vendosur të ndaj një foto me nënën e saj.

Ato po ngjanë kogja si shumë me njëra tjetrën.

Shikojeni foton:

/GazetaBlic/

07/30/2020 11:17

Adelina Tahiri nuk përmbahet, bën lëvizje provokuese para burrit në një ndejë