Showtime

Adelina Tahiri për komentet e njerëzve: Kur je e dashurume prej kamve deri n’kokë, e përballon!

04/12/2019 19:41
nga:L I

Këngëtarja nga Shkupi, Adelina Tahiri ka qenë emri më i përfolur këtë periudhë në mediat rozë, shkruan GazetaBlic.

Që pas lindjes së djalit, Tahiri i është përkushtuar tërësisht familjes së saj, duke lënë anash muzikën për pak kohë.

Komentet negative kanë qenë të shumta në drejtim të saj, e krejt kjo pasi ajo u martua me një maqedonas.

E ftuar në emisionin “Mirage” këngëtarja nga Shkupi ka folur edhe për komentet negative që merr në rrjete sociale nga njerëzit.

“Nuk është e lehtë, sidomos për një femër shqiptare, s’është aspak, por një njeri i fortë i përballon të gjitha, sidomos një njeri me përkrahje të madhe. Kur je dashuruar prej këmbëve deri në kokë, ke përkrahje dhe dashuri, i përballon të gjitha”, tha Tahiri./GazetaBlic

03/22/2020 10:40

Ja sa shpenzon Adelina Tahiri për vetëm një orë dore