Showtime

Adelina Tahiri ‘ndez’ rrjetin me foto provokuese, zbulon barkun e sheshtë

09/18/2019 20:32
nga:N S

Adelina Tahiri qysh se nga shtatzënia e saj nuk ka qenë edhe aktive me postime.

Por tashmë po publikon foto dhe momente familjare bashkë me bashkëshortin e saj dhe djalin, Jonin, shkruan GazetaBlic.

Sapo ka postuar imazhe e cila po duket tejet në formë, Adelina edhe pse ka lindur fëmijë  linjat e saj trupore i ka për t’u marrë lakmi.

Këtë e dëshmojnë imazhet e mëposhtme:

Adelina Tahiri, u rikthye në skenë me projektin ‘Përgjithmonë‘, pas ca kohe. /GazetaBlic/

09/16/2020 16:17

Kështu e kaloi natën e mbrëmshme Adelina Tahiri, pranë bashkëshortit maqedonas