Showtime

Adelina Tahiri me veshje tejet të ngushtë e ‘rexh’ fotoshopin, sa nuk ‘eksplodon’!

10/23/2019 12:38
nga:N S

Adelina Tahiri, publikoi projektin e saj të ri dy ditë më parë me titull ‘Hile hile’.

Ajo tregoi stil me veshjen e saj në videoklipin e ri, ashtu siç jemi mësuar ta shohim edhe më parë këngëtaren, shkruan GazetaBlic.

Nga prapaskenat e projektit muzikor, artistja po ndan imazhe në ‘Instagram‘. Së fundi, ka postuar një fotografi ku ka ekspozuar gjoksin dhe i gjithë fokusi i imazhit pothuajse bie në gjoksin e saj.

Po ashtu, ajo se çka na bie në sy tjetër është beli i hollë i Adelina Tahirit, shumë qartë mund të shohim se ajo ka përdorur fotoshop duke e dobësuar barkun. Në videoklip, dallohet se se këngëtarja ka nevojë për humbje peshe në këtë pjesë të trupit, dhe për ta bërë këtë ajo ka zgjedhur të dobësohet me fotoshop po jo edhe zgjedhja e duhur, apo jo?

Ndryshe, ‘Hile hile‘, u prit shumë mirë nga publiku.

/GazetaBlic/

07/02/2020 08:56

Adelina Tahirit i ka hy vetja n’qef, tutet se po e kap mësyshi