Showtime

Adelina Tahiri filmon valltaren duke kërcyer para burrit të saj 50 vjeçar

12/30/2018 15:19
nga:N S

Adelina Tahiri është njëra nga këngëtaret shqiptare martesa e të cilës bëri bujë, shkruan GazetBlic.

Ajo e mbajti të fshehtë lidhjen e saj, për sa kohë por tani nuk ka asnjë kompleks dhe po shfaqet kudo me bashkëshortin e saj maqedon, ose siç njihet edhe si 50 vjeçari.

Adelina, është aktive në rrjete sociale e cila ndan postime të shumta.

Në llogarinë e saj ‘Instagram‘, ajo ka publikuar disa video ku shihet se ka kaluar kohë shumë të mirë  me burrin e saj, duke festuar me këngë e me valle, ndërsa këngëtarja u kujdes të publikonte disa imazhe nga ajo mbrëmje.

Në një video, këngëtarja ka filmuar një valltare duke kërcyer para bashkëshortit të saj.

Shikoni videon:

/GazetaBlic/

 

07/30/2020 11:17

Adelina Tahiri nuk përmbahet, bën lëvizje provokuese para burrit në një ndejë