Showtime

Adelina Tahiri e ‘kallë’ atmosferën me muzikë maqedonase, bashkë me bashkëshortin e saj

12/30/2018 10:41
nga:N S

Këngëtarja Adelina Tahiri ishte pothuajse top temë për këtë vit, shkruan GazetaBlic.

E gjithë kjo si shkak i martesës së saj me maqedonin Serjozha Markov.

Pas shumë kohë në lidhje me të, ajo me në fund e bëri publike dhe tani po shihet se po publikon foto dhe video me bashkëshortin e saj, ku po shihen tejet të dashuruar edhe pse kanë një diferencë të madhe në moshë.

Së fundi, Adelina në llogarinë e saj ‘Instagram‘, ka publikuar disa video ku shihet në një darkë bashkë me bashkëshortin e saj si dhe me shumë miq duke u argëtuar nën tingujt e muzikës maqedonase.

Shikojeni videot:

Ndryshe, Adelina tashmë ka një fëmijë me avokatin maqedonas Serjozha Markov./GazetaBlic/

 

03/22/2020 10:40

Ja sa shpenzon Adelina Tahiri për vetëm një orë dore