Showtime

Adelina ja huqë me anglisht (Foto)

08/12/2017 18:04
nga:D.I

Këngëtarja bombastike Adelina Tahiri, përveç fotove provokuese në rrjetet sociale, ajo ekspozon edhe blerjet e saj luksoze.

Në një postim që ka bërë së fundmi ajo tregon çantën e saj të shtrenjtë Louis Vuitton me inicialet e emrit të saj.

Mirëpo, ky postim ka marr vëmendje të madhe për arsyen se ajo në tentim për shpjeguar llojin e çantës ajo shprehet gabim.

Këngëtarja ka shkruar: “personality bag” e që në shqip do të thotë: “Çantë e personalitetit”.

Adelina si synim e ka pasur të përdor termin “personalised” apo shqip e personalizuar.

Sigurisht i menjëhershëm ka qen reagimi i fansave të saj të cilët e kanë korrigjuar dhe e kanë përqeshur.

07/19/2018 14:50

Adelina Tahiri publikon video me bashkëshortin e saj