Showtime

Adelina Ismaili në skenë me djalin e saj, Uliksin (FOTO)

02/12/2018 22:47
nga:L I

Ka pak kohë që Adelina Ismaili është kthyer në Kosovë, shkruan GazetaBlic.

Madje së fundmi po e shohim edhe si aktore në serialin vendor “O sa mirë”.

E ftuar në emisionin “NIN” në Klan Kosova ajo për herë të parë u shfaq me djalin e saj, Uliksin.

Ajo gjithashtu ka treguar se në Kosovë do të qëndrojë për dy, tri vitet e ardhshme pasi bashkëshorti i saj, Vali ka një projekt dhe çifti kanë vendosur të qëndrojnë këtu.GazetaBlic

01/18/2019 22:54

Spalleti: “Spekulimet nuk më shqetësojnë”